Školní budova

V listopadu 2017 jsme úspěšně zakončili léta dlouhého hledání ideální školní budovy, která by umožnila postupný růst počtu dětí i dospělých. Naší vyvolenou je bývalé sídlo společnosti Esiko, zabývající se elektroinstalacemi. Ač je budova v centru města, nachází se uprostřed velkého pozemku se stromy, a nabízí tedy možnosti venkovního vyžití. Zatím jsme se zabydlovali hlavně vevnitř, zahrada tedy na úpravy a realizaci našich vizí teprve čeká.

Vnitřek budovy nám umožňuje realizovat celou řadu aktivit, na které nám v předchozí budově v Buštěhradu scházelo místo. V dolním patře se hned u vstupu nachází šatna a místnost pro tým školy, dále pak jídelna, řádírna (místnost pro fyzické aktivity a blbnutí), hudebna a učebna přírodovědných předmětů. V současné době také probíhá realizace školní dílny.

V horním patře se pak nachází klidová relax místnost, učebna humanitních předmětů, výtvarný ateliér, kuchyňka, PC místnost a spojený prostor herny a kruhové místnosti (tedy místnosti, kde se dějí školní kruhy).

Školní budovu nabízíme během večerních hodin, víkendů a prázdnin k pronájmu pro workshopy, semináře a setkání nejrůznějšího charakteru. V případě zájmu napište na email jakub.vaclavovic@donumfelix.cz.