Školní budova

V listopadu 2017 jsme úspěšně zakončili léta dlouhého hledání ideální školní budovy, která by umožnila postupný růst počtu dětí i dospělých. Naší vyvolenou je bývalé sídlo společnosti Esiko zabývající se elektroinstalacemi. Ač je budova v centru města, nachází se uprostřed velkého pozemku se stromy, a nabízí tedy možnosti venkovního vyžití. Na zahradě máme fotbalové hřiště, trampolínu, houpačky, ohniště a dodatečný prostor na klidovou práci navíc – přestavěný lodní kontejner.

Vnitřek budovy nám umožňuje realizovat celou řadu aktivit, na které nám v předchozí budově v Buštěhradu scházelo místo. V dolním patře se hned u vstupu nachází šatna. Z šatny vstupujeme na chodbu přízemí kde je jídelna, řádírna (místnost pro fyzické aktivity a blbnutí) a dvě místnosti zařízené pro nejmenší děti) a kancelář.

V horním patře se pak nachází kancelář, učebna humanitních předmětů, učebna přírodovědných předmětů, tichá relaxační místnost, výtvarný ateliér a společenská místnost, tzv. obývák.

V rámci budovy školy máme také truhlářskou dílnu a hudebnu.

Školní budovu nabízíme během večerních hodin, víkendů a prázdnin k pronájmu pro workshopy, semináře a setkání nejrůznějšího charakteru. V případě zájmu napište na email jakub.vaclavovic@donumfelix.cz.