Veronika Jiravová

Co ve škole dělám

Pomáhám s administrativou a ekonomikou školy. Mám ráda tabulky a miluji všechny google nástroje, kamarádím se se Školou online, Spisovkou a tabulkami. Pokud zbyde čas, ráda si zahraji nějakou deskovku nebo jen tak užívám čas s dětmi.

Vzdělání a studia

Vystudovala jsem gymnázium a od té doby se stále dál vzdělávám, učit se nové věci mě totiž hrozně baví.

Profesní zkušenosti

Hned po střední škole jsem dostala lano do světa velkých firem a businessu, byla to pro mě cenná zkušenost, ale vracet se mi již nechce. Pak jsem pokračovala přes kancelář politické strany, do světa neziskovek. Tam se cítím dobře prošla jsem si několika neziskovkami od aromaterapie, Svobodnou školu až po Milion chvilek pro demokracii.

Osobní zájmy, zaměření, další projekty

Turistika, cyklistika, nohejbal, hudba a zpěv, politika, sociální sítě, masáže a aromaterapie. Zajímám se o výchovu a vzdělávání dětí. Ráda organizuji kulturní a sportovní akce pro TAK Praha. Vedu dětský oddíl FÉNIXOVÉ pod hlavičkou TAKu. S Peckou pořádáme tématické KOSTELECKÉ TRHY. Působím jako technická vedoucí v Softbalovém klubu Joudrs Praha u týmu Kadeti A.

Proč projekt Donum Felix

O vzdělávání se zajímám od narození dětí. Děti jsou pro mě parťáci a učitelé. Donum Felix je pro mě druhý domov, místo kde může být každý sám sebou. Nadšeně sleduji ten úžasný potenciál, který v sobě děti mají. “Učíme se” se tu všichni společně každý den, každou minutu a to mě nesmírně baví.

 

veronika.jiravova@donumfelix.cz