Marie Buršíková

Co ve škole dělám?

Ve škole se snažím být podporou a oporou všech členů týmu a školní komunity. Usiluji o zvědomování významu pravidel školy. Ve škole se věnuji psychologii, ženským kruhům, filmovému klubu, rodičovským kavárnám, tanci a respektující a nenásilné komunikaci.

Vzdělání a studia

Vystudovala jsem humanitní gymnázium Evropská s výtvarným zaměřením v Praze. Poté mě lákala studia psychologie a architektury. Nakonec jsem se rozhodla pro absolvování dvouletého akreditačního kurzu interiérového designu. a dvou kurzů psychologie na FFUK v Praze společně s kurzem respektovat a být respektován.

Profesní zkušenosti

Věnovala jsem se organizování několika dětských táborů. Rok po maturitě jsem pracovala jako osobní asistentka handicapované slečny.

Osobní zájmy, zaměření, další projekty

Ve volném čase se věnuji především svojí rodině, četbě knih/ časopisů, vlastním návrhům interiérového designu, dalšímu vzdělávání v oblasti interiérového designu a psychologickým tématům.

Proč projekt Donum Felix

Donum Felix mi poskytuje svobodný prostor otevřený vlastní cestě, která je proměnná a mění se s lidmi, kteří školu utváří. Jsem ráda, že mohu být součástí této cesty a dělat práci, která mě naplňuje a baví.

marie.bursikova@donumfelix.cz