Hledáme fundraisera a investora

Snahou naší školy je zůstat otevřenou pro všechny, proto dlouhodobě držíme školné na 3000 Kč za měsíc. Soukromé školy totiž nedostávají stejně vysoký státní příspěvek, jako školy veřejné a zároveň si sami musí shánět, stavět a upravovat školní budovu. Bez školného to tedy nejde.

Pravdou ale je, že aktuální státní příspěvek pro soukromé školy  a školné nám pokryje pouze provoz, a to ještě za cenu velmi nízkých platů zaměstnanců. Pro představu, nástupní plat za plný úvazek u nás začíná na 20 000 hrubého měsíčně. Nestěžujeme si, bylo i hůř a někteří členové týmu u nás pracovali za míň, nebo úplně zadarmo.

Postupně se nám daří splácet dluhy nutné k rozjezdu školy. Ovšem minimum peněz zbývá na to rozumně zaplatit lidi, co školu dělají tím, čím je, a na investice. A to nás jedna velká čeká. Aktuální budova v Kladně je nám malá, dosáhli jsme u ní maximální kapacity a protože není naše a budeme ji muset jednoho dne opustit, přístavby nepřicházejí v úvahu. Potřebujeme tedy člověka, který nám pomůže splnit náš sen a sežene, nebo rovnou věnuje peníze na to, co nezbytně potřebujeme. Na provoz a rozvoj školy a novou školní budovu.

Víte o někom, kdo by nám přání mohl splnit? Jste to vy? Napište nám.

Proč podpořit zrovna nás? Více v sekci podpořte nás.